Efezus

A Bartimeus házas csoporton belüli kisközösség vagyunk. Jelenleg 10 családból állunk, gyermeklétszámunk: 36, házas éveink száma min. 10, havonta egyszer találkozunk a Plébánián.  Összejöveteleink célja: mélyülni hitünkben, hivatásunkban, egymás közötti kapcsolatainkban.  Részt veszünk, és ahol tudunk, szolgálunk az Egyházunk (készület az Eucharisztikus Világkongresszusra) és a Plébánia szervezte programokban (roráte, imaóra, lelki nap, bál, vásár, koncert, kirándulás, tábor, piknik).  Közösen dolgozunk fel párkapcsolati és gyereknevelési témákat. Pl: hatékony kommunikáció, családi gazdálkodás, milyen a jó apa? 2019-ben Gery Chapmann A jól működő család 5 jellemzője című könyvét vesszük át, és megosztjuk tapasztalatainkat. Segítünk egymásnak a költözködéseknél, komatálat főzünk, gyermekruhákat cserélünk. Apukáink beszélgetéssel tarkított sportesteken lazítanak egy kicsit. Fontos számunkra a személyesség, őszinteség, odafigyelés egymásra.  Csoportunk nyitott, lehet csatlakozni.

Kapcsolat:

Siklós és Kovács család