Szent Pál Igekör

Havonta egyszer találkozunk minden hónap második hétfőjén. Tagjaink férfiak a létszám pedig kb. 8 fő. A csoportot Jávorka Lajos alapította, most Fokolarinó szerzetesek a csoport lelki atyjai, akiket időnként vagy mi látogatunk meg, vagy Ők látogatnak el hozzánk. Összejöveteleinket közös étkezéssel kezdjük, amely alatt jó hangulatban, kötetlenül beszélgetünk, majd később komolyabb témák felé kanyarodunk. Minden a csoporttalálkozón elolvassuk a Fokolár lelkiség havi életigéjét, majd megosztjuk az ezzel kapcsolatos gondolatainkat, tapasztalatainkat. A csoportban igyekszünk egymást is egyre jobban megismerni, és segíteni. Beszélgetéseink fő célja, hogy Istennel való kapcsolatunkat elmélyítsük és ezzel kapcsolatos tapasztalatainkat megosszuk. A találkozóinkon helye van a vidámságnak és a kötetlen témáknak is, de minden alkalommal időt szentelünk az elmélyült komoly és őszinte beszélgetésnek is. A találkozót közös imával zárjuk.

 

Kapcsolat:

Pesti János

06/20-4555-266

pjancsi@freemail.hu