A plébánia alapításával szinte egy időben alakult a Laus Deo zenekar.

laus-deo-koncert-2015-04-18A szentmiséken való szolgálat mellett hamarosan megszülettek az első saját dalaik és az azóta eltelt 15 évben számos plébániára, ifjúsági találkozóra hívták az együttest, több száz ismerősüknek, barátjuknak szereztek bensőséges, szép élményt a koncertjeikkel, lemezeikkel. Az utóbbi években minden hónap második vasárnapján, a délelőtti szentmisén találkozhattatunk a zenekar két tagjával, Iványosi Szabó Eszterrel és Ábel Istvánnal.

Most a zenekar 15. születésnapjának megünneplésére készülnek, és erre az alkalomra hívnak mindannyiunkat nagy szeretettel a zenekar tagjai: Iványosi Szabó Eszter, Farkasné Lakos Mari, Beliczai Hunor és Ábel István. A koncert április 18-án, szombaton 18.00-kor lesz a plébánia nagytermében.