A hét ünnepei, szentjei: Kedd: Néri Szent Fülöp áldozópap

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Május 28-án csütörtökön este 7-től filmklub lesz Plébániánkon. A film ezúttal a „Leckék az életről” c. alkotás lesz. Egy szép, és komoly film, rohanó világunk és a valódi élet ellentéteiről. További részletek a plakáton.

2. Május 31-én vasárnap 15:30-kor Irgalom Forrása közbenjáró imaszolgálat lesz a Nagytemplomban. A meghívott előadó Cseh Péter atya lesz.

3. Városmisszió lesz a Főtéren június 5-7 között. Szeretettel várunk mindenkit!

4. Június 7-én 10 órakor nem lesz szentmise, aki tud menjen 10:30-ra a Nagytemplomba az érseki misére, és vegyen részt a körmeneten is.

5. Júniustól megszűnnek a szombat reggeli szentmisék a kápolnában.