A hét ünnepei, szentjei: Hétfő: Szent Jusztinusz vértanú, Szerda: Lwanga Szent Károly és társai vértanúk, Péntek: Szent Bonifác püspök és vértanú.

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Városmisszió lesz a Főtéren június 5-7 között. Szeretettel várunk mindenkit!
  2. Június 7-én 10 órakor nem lesz szentmise, aki tud, menjen 10.30-ra a Nagytemplomba az érseki misére, és vegyen részt a körmeneten is. A jövő vasárnapi ebédre az ingyenes ebédjegyek elvihetők az irodából. Az ebédre csak ebédjeggyel lehet belépni. Az ebédre szeretettel várunk sütemény felajánlásokat, melyeket vasárnap délig lehet hozni a nagytemplom sekrestyéjébe.
  3. Júniustól megszűnnek a szombat reggeli szentmisék a kápolnában.
  4. Június 12-13-14-én Újvilág Passió” lesz a Mária kápolnánál.