A Nyolc Boldogság Közösség 1996 óta szervez nyári tábort 16-35 év közötti fiataloknak. A tábor öt napos, helyszíne Közösségünk homokkomáromi háza. Az előadások adják meg a tábor fő vonalát, amit kiegészít több, a fiatalokat érintő kérdésekkel foglalkozó fórum, például: jegyesség, házasság, szerzetesség, együttérzés, Szentlélek, karizmatikus megújulás, Mária-tisztelet. A tábor alatt kiemelt helye van a szentmisének, egyéb közös és személyes imádságnak, a kiscsoportos tevékenységeknek, beszélgetéseknek és a személyes meghallgatásnak.

A Tábor Hegyi Napok második napja igazán sokszínűnek ígérkezett, amelyet mi is átélhettünk, sok humorral és lelki mélységgel egyaránt gazdagodva. Igen, semmi kétség: a THN elkezdődött!! 🙂

A Tábor Hegyi Napok második napja igazán sokszínűnek ígérkezett, amelyet mi is átélhettünk, sok humorral és lelki mélységgel egyaránt gazdagodva. Igen, semmi kétség: a THN elkezdődött!! 🙂