Hétfő: Szent Bertalan apostol
Csütörtök: Szent Mónika
Péntek: Szent Ágoston
Szombat: Keresztelő Szent János vértanúsága

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Megjelent egyházmegyénk újságja a Kandalló, amely elvihető az előtérből 500,- Ft. adomány ellenében.
  2. Idén 11. alkalommal rendezik meg a „Templomdombi megemlékezést” Kunbarcson 2015. augusztus 23. 11.30-tól. Bővebb információ a plakáton. (vagy: beliczai.janos@gmail.com)
  3. A következő Felekezetközi Dicsőítésre augusztus 23-án 15.00-kor kerül sor a Klapka utcai Gabonaszékházban (Pünkösdiek imaterme).
  4. Szeptember 12. 10.00-kor a Nagytemplomban egyházmegyénk diakónusát Ivanics Zoltánt Érsek atya pappá szenteli. Az újmisés atya Szeptember 13-án 10.30-kor mutatja be első szentmiséjét, szintén a Nagytemplomban. Imádkozzunk érte!