Az idei évben a szentírás vasárnapi szentmise igen mozgalmasra sikeredett templomunkban. Ezen a napon az iskolai év kezdetére tekintettel Robi atya megáldotta azokat az iskolatáskákat, amelyeket a közösséghez tartozó kis- és nagydiákok a mise előtt az oltár elé tettek. Persze, ahol ennyi gyerek összegyűlik, valószínűleg Rozmaring is feltűnik, amint ez meg is történt a szentmisén.

De nem csak az iskolás gyermekeknek örültünk ezen a délelőttön, hiszen négy kisgyermekkel bővült a közösség, akiket ezen a napon keresztelt plébánosunk.

A szentmise végén elköszöntünk Lesznyák Józseftől – Józsi bácsitól – aki korábban rendszeresen mondott szentbeszédeket templomunkban, de most, mivel elköltöznek Kecskemétről ezt a szolgálatot már nem tudja vállalni.

Mindezekről Berényi Jocó készített fotókat.

[cincopa+AkNAxDN8lwAN]