A hét ünnepei, szentjei:

Csütörtök: Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz szűz és egyháztanító
Szombat: Aniochiai Szent Ignác püspök és vértanú

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Október 12-én nagy szeretettel várjuk a babákat, mamákat mondókázásra, beszélgetésre a plébánián. Az alkalom 9.00-kor kezdődik a babaszobában.
  2. Október 18-án kerül sor a jubiláns házasok megáldására a 10.00-ás szentmisén. A szentmise perselyadományait – a képviselő testület döntése értelmében- a kárpátaljai magyarság megsegítésére fordítjuk!
  3. Október 24-én szombaton a „Fehér ruhás ember” című Szent II. János Pálról szóló film vetítésére kerül sor az otthon moziban. Jegyek a Piarista templom sekrestyéjében kaphatók 750.- Ft. áron. (plakát a táblán)
  4. Szintén október 24-én szombaton a Nyolc Boldogság Közösség szervezéséven vezetett szentségimádásra kerül sor a kápolnában. Az imát követően kötetlen beszélgetésre és agapéra várunk minden érdeklődőt.