A hét ünnepei, szentjei

Hétfő: Keresztes Szent János áldozópap

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Adventi Lelkigyakorlatot plébániánkon december14-15-16-án (hétfő kedd szerda) 18.00-kor kezdődő szentmisék keretében tartunk. Vendégünk Tóth Tibor újmisés atya a Nagytemplom káplánja. A szentmisék előtt 17 órától gyónási lehetőség lesz! (Éljünk vele, ne hagyjuk szentgyónásunkat az ünnep előtti „utolsó percre”!)
  2. Hétfőn egész napos szentségimádást tartunk a kápolnában, a szokott rend szerint.
  3. A Gyermekliturgiák szervező csoportja szeretettel vár önkéntes segítőket a foglalkozásokra (jelentkezés náluk!).
  4. Évszázadok Muzsikája következő sorozat következő koncertje: „Adventi kórus és orgonakoncertre várja az érdeklődőket a Piarista Gimnázium Kórusa és Fehérvári Gábor december 15-én, kedd este 17 órakor a Barátok Templomában. „
  5. A „Rózsahölgyek Társasága „ idei Harmónia díját Szigetváriné Tóth Erzsébet plébániánk karitászvezetője vehette át. Ezúton is gratulálunk neki, további szolgálatához, kérjük Isten áldását!
  6. Piarista Iskola kéri hirdetni: A Piarista Iskola állást hirdet fejlesztő- vagy gyógypedagógusi illetve tanítói munkakör betöltésére január 1-jei kezdéssel. További információk az iskola honlapján.
  7. Plébániánk Karácsonyi mise- és nyitvatartási rendje ide kattintva elérhető!