Szerda: Szent Hiláriosz püspök és egyháztanító
Péntek: Remete Szent Pál

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Január 11. hétfőn tartjuk az idei első egész napos szentségimádást a kápolnában.
  2. Szintén január 11. hétfőn 9.00-tól ismét várjuk az anyukákat és gyermekeiket a baba-mama klubba!
  3. Az irgalmasság szentévére tekintettel a Szent Miklós (Barátok) templomából szervezett, már betelt, római zarándoklathoz csatlakozva, valós igény esetén, egy második buszt indítunk, a Szentcsalád Plébánia szervezésében. Időpont szintén 2016. október 23-28. Információ: Kutasi Gábornál: 30/ 54 32 687 és az irodában.
  4. Az idei hagyományos Ökumenikus Imahét január 18-23 közt kerül megrendezésre. A közös imák 17 órakor kezdőnek a Piarista Templomban.
  5. Az idei évben havi egy alkalommal felnőtt katekézist szervezünk. Első alkalom január 27. szerda 18.00-tól. Helyszín: a kápolna. Előadó: Robi atya. Részletek a plakáton!