Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Most vasárnapi perselyadományaitokat, továbbítjuk, hogy a Püspök Kar a katolikus iskolák fenntartására fordítsa.
  2. Március 1-én kedden 19.00-tól képviselőtestületi ülést tartunk, szeretettel várom az érintetteket!
  3. Nagy László Adrián budapesti orgonaművész nagyböjti Bach-hangversenye lesz a Barátok Templomában. Március 2-án szerdán 18 órakor.
  4. Ökumenikus világ-imanapra hívnak Bennünket a Református Újkollégium dísztermébe, 2016. március 4. 16.30-ra. A tematikus imanap idei témája Kuba.
  5. A Szent Imre Óvoda kéri hirdetni: Március 8-án kedden a Szent Imre utcai épületben 9-én szerdán pedig a Teleki utcai épületben tartanak nyílt napot. Tájékoztató szülői értekezletet március 9-én szerdán 16 órától a szent Imre utcai óvoda tornatermében lesz. Plakát a hirdetőtáblán!
  6. Ahogy tapasztaltátok hétről hétre, a nagyterem hangosító eszközei, hangszórói nem működnek hibátlanul. A képviselőtestület a rendszer cseréje mellett döntött. Ha módotokban áll, kérjük támogassátok. Az irodában lehetőség van „hangjegyek” vásárlására, amelynek bevételét erre fordítjuk.
  7. Adóbevallásotok készítésekor, a felajánlható 1+1% kapcsán, figyelmetekbe ajánljuk alapítványainkat, illetve a Katolikus Egyház 0011-es (már megszokott) technikai számát.