Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Hétfőn 7-én várjuk a baba-mama klubba az érdeklődőket. Kezdés 9-kor.
  2. A Piarista Iskola kéri hirdetni:  „A Piarista Általános Iskola alsó tagozata március 10-én, kedden reggel 8 órától szeretettel várja a következő tanévben első osztályt kezdő óvodás gyermekeket és szüleiket beiskolázási nyílt napjára. További részletek az iskola honlapján olvashatóak.”
  3. A Szent Imre Óvoda kéri hirdetni: „Március 8-án kedden a Szent Imre utcai épületben 9-én szerdán pedig a Teleki utcai épületben tartanak nyílt napot. Tájékoztató szülői értekezletet március 9-én szerdán 16 órától a szent Imre utcai óvoda tornatermében lesz. Plakát a hirdetőtáblán!”
  4. Ahogy tapasztaltátok hétről hétre, a nagyterem hangosító eszközei, hangszórói nem működnek hibátlanul. A képviselőtestület a rendszer cseréje mellett döntött. Ha módotokban áll, kérjük támogassátok. Az irodában lehetőség van„hangjegyek” vásárlására, amelynek bevételét erre fordítjuk. (2 100 000.- Ft. a teljes ár eddig 150 000.- Ft. gyűlt össze)
  5. Adóbevallásotok készítésekor, a felajánlható 1+1% kapcsán, figyelmetekbe ajánljuk alapítványainkat, illetve a Katolikus Egyház 0011-es (már megszokott) technikai számát.