Nagy sikerrel lezajlottak a 2016-os Házasság hete rendezvényei Kecskeméten, sok fiatal és idősebb pár részvételével. A rendezvénysorozat a különböző helyi és országos médiákban is kiemelt figyelmet kapott, különös tekintettel a kecskeméti eseményekre.

Szerelem Íze Vacsoraest 2016

Az Aranyhomok Szállodában rendezett elegáns gyertyafényes vacsorán 45 pár vett részt, ahol a leves, a főétel és a desszert mellé közös élményeket főztünk ki! Hagyományainkhoz híven a felszolgálásban plébános atyák segítettek. Az est végén a nyeremények is gazdára találtak: a Korda Könyvesbolt 5000 Ft-os utalványa, a Fekete Bársony Cukrászat tortautalványa, a Katona József Színház előadására szóló 2 jegy, az Aranyhomok Szálloda 2 személyre szóló wellness belépője. Kattints ide a fotókért!

Flasmob a piacon

Házaspárok megáldása a Társszékesegyházban. A Kecskemét TV felvétele

Középpontban a házasság – indul a Házasság Hete. A Kecskemét TV felvétele

Vakrandi a családokkal. A Kecskemét TV felvétele

Megnőtt a házasulási kedv, egyre több a jó példa. A Kecskemét TV felvétele

A természetes családtervezésről adtak elő. A Kecskemét TV felvétele

Kalandtúra indult szerelmeseknek. A Kecskemét TV felvétele

Útmutató, A Házasság Hete. Az MTVA felvétele (a képre kattintva indul)

utmutato-a-hazzassag-hete

 

 

 

 

 

 

 

 

A Szerelmi kalandtúra április 6-ig folytatódik, melyhez számos városi intézmény és szolgáltató csatlakozott! Köszönjük az együttműködést mindenkinek!

Hortobágyiné dr. Nagy Ágnes
Parázs Pasztorális Központ szakmai felelős

Néma Attiláné Ella
Parázs Pasztorális Központ koordinátor