A hét ünnepei, szentjei:

Szombat: Szent József a Boldogságos Szűz Mária Jegyese

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Jövő vasárnap „virágvasárnap” a nagyhét kezdete. Az ajtóknál és a hirdetőtáblán (csatolmányként) találjátok közösségünk nagyheti szertartásrendjét.
  2. Fájdalommal, de az örök élet reményében tudatjuk, hogy Dr. Lesznyák József diakónus, egyházközségünk alapító tagja elhunyt. Temetése, gyászmisével 2016. március 22-én kedden 11 órakor lesz a plébánián.
  3. A Piarista iskola kéri hirdetni: „A Piarista Iskola alsó tagozata szeretettel várja a leendő elsős gyerekeket és családjukat 2016. március 18-án, pénteken 16:30 perctől az iskola dísztermébe CSICSERGŐ c. beiskolázási programjára. Vendégünk lesz a Csörömpölők együttes. Mindenkit szeretettel várunk erre a vidám, táncos délutánra.
  4. A hangosítás felújítását támogató „hangjegyek” húsvétig vásárolhatók az irodában.
  5. A Nagytemplom nagyböjti lelkigyakorlata március 18-19-20. (péntek szombat vasárnap) lesz az este 18 órától Érsek atya vezetésével.
  6. Dr. Korzenszky Richárd soron következő előadása március 14-én hétfőn lesz a bencés nővérek tiszaalpári kolostorában.