Nagyhét

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A Jóisten áldása legyen életeteken!

1. Március 21. hétfőn 9 órától a Baba-mama klub várja az érintett korosztályt.
  2. Közösségünk nagyheti liturgikus rendje az ajtóknál, a hirdetőtáblán és ide kattintva olvasható. Nagycsütörtökön és pénteken este 18 órakor kezdődik a nagyteremben a liturgia csütörtökön az esti szentmise után virrasztása várunk benneteket a kápolnában. Pénteken pedig 20.30-tól az arborétumba kerül sor a hagyományos városi keresztútra. A húsvéti vigíla szombaton este 20 órakor kezdődik.
  3. Fájdalommal, de az örök élet reményében tudatjuk, hogy Dr. Lesznyák József diakónus, egyházközségünk alapító tagja elhunyt. Temetése, gyászmisével 2016. március 22-én kedden 11 órakor lesz.
  4. A hangosítás felújítását támogató „hangjegyek” húsvétig vásárolhatók az irodában.
  5. Marosi Izidor születésének 100. évfordulóján a Nagytemplomban április 3-án 18 órától érseki misét tartanak.
  6. Április 3-án Irgalom Forrása közbenjáró szolgálat lesz a Nagytemplomban Varga László kaposvári plébános szolgálatával.
  7. Szívből köszönjük a rengeteg élelmiszer-adományt, melyet a Karitász felhívására hoztatok!
  8. A csíksomlyói búcsúra zarándoklat szerveződik a városból. részletek a hirdetőtáblán.