Kedd: Assisi Szent Ferenc

Péntek: Rózsafűzér Királynője

Szombat: Szűz Mária Magyarok Nagyasszonya

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy

házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1.Október 8-án Magyarok Nagyasszonya ünnepén reggel 8.00-kor tartunk szentmisét a kápolnában.

2.Októbet 6. és 9. közt kerül megrendezésre ismét a 72 óra kompromisszum nélkül ifjúsági önkéntes program. Információ a honlapon és a plakátokon!

3.Az idei évben is az országos programhoz csatlakozva megrendezésre kerül a „Tiszta szerelem” imaest. Október 12-én szerdán 18.00-tól a Nagytemplomba várnak minden érdeklődőt!

4.Október 16-án a 10 órás szentmisében Jubiláns házasok megáldása lesz. Várjuk azoknak a házaspároknak a jelentkezését az irodában, akik az idén kerek évfordulót ünnepelnek, 5, 10, …45, 50…. éve fogadtak örök hűséget egymásnak.

5.Egyházmegyei Ifjúsági napra várja a Parács Pasztorális Központ a fiatalokat, Kiskunhalasra november 5-én szombaton. Részletek a honlapon és a plakáton.