A hét ünnepei, szentjei:

Hétfő: Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban
Kedd: Szent Cecília szűz
Csütörtök: Dung–Lac Szent András és társai vértanúk

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Jövő vasárnappal kezedét veszi az advent, minden héten hétfőtől szombatig rorátét tartunk a kápolnában 6.00-tól.

2. November 25-én jövő pénteken, közös adventi koszorú készítésre várjuk az iskolásokat és szüleiket, a részvétel regisztrációhoz kötött, regisztrálni a szentcsalad.hittan@gmail.com e-mail címen lehet, kedd éjfélig.

3. November 24-én 19:00 órától lesz plébániánkon a filmklub következő alkalma. Ezúttal a „Vezet a ritmus” c. film kerül vetítésre. Egy valós történet ihlette film arról, hogy külsőségek alapján nem lehet jól ítélni és hogy sohasem szabad az álmainkat feladni. További részletek a plakáton.

4. November 27-én 15.30-tól ismét „Irgalom forrása” közbenjáró imaszolgálatra várják az érdeklődőket.

5. December 11-én vasárnap, a mise után, ismét adok-viszek vásárt rendezünk a plébánián. Várunk ruhákat, könyveket, játékokat, esetleg konyhai eszközöket. A dolgokat be lehet hozni a vásár előtti héten az irodába, csak írjátok rá, hogy a vásárra hoztátok.
Adományokat szívesen fogadunk, de az áruk elvihetők hozzájárulás nélkül is. A befolyt összeget a rászoruló családok karácsonyi csomagjára fordítjuk. A reggeli mise előtt/után a Karitász szívesen fogad segítőket a ki és elpakoláshoz.