Hétfő: Nagy Szent Vazul és Nazianzi szent Gergely
Péntek: Urunk Megjelenése Vízkereszt

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. December 31-én a hálaadó szentmisét este 19.00-órakor kezdjük, mely után az immár hagyományos batyus bál következik.
2. Január 4-én 18 órakor Mons. Dr Tóth Tamás tart előadást A Kalocsa Bácsi Érsekség megújulása a török uralom után címmel a kápolnában!
3. Január 6. vízkereszt parancsolt ünnep este 18.00-kor szentmisét tartunk melyet házszentelés követ.
4. Január 8. vasárnap vendégünk Rozmaring a templom egere. Ezen a szentmisén köszöntjük önkénteseinek, az elmúlt évek gyakorlata szerint.
5. Három hétvégés Lelkigyakorlat sorozat indul 2017. február 25-26-án, március 25-26-án, április 29-30-án (elvált, külön élő, özvegy, meg nem  házasodott) egyedülálló szülők számára. Kecskeméten. Részletek ​megtalálhatók ​a templomokban kihelyezett plakáton és szórólapokon.