Kedd: Szent Antal apát
Szerda: Árpád-házi Szent Margit
Szombat: Szent Ágnes szűz és vértanú

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. A hétfőn induló Szentlélek-szeminárium kapcsán hétfőtőnként este 17.00-től kezdődnek a szentmisék, ill. igeliturgiák
  2. Szeretettel várjuk a Plébánia baba-mama klubjába az érdeklődő anyukákat és gyermekeiket 01.19-én, csütörtökön, 08:30-tól.
  3. Jövő vasárnap (01 22) felekezetközi dicsőítés a hagyományok szerint a pünkösdiek Klapka utcai imatermében 15 órától.
  4. Az idei Ökumenikus imahét január 16 és 21. (hétfőről szombatig) közt kerül megrendezésre 17 órától, az Evangélikus Templomban. A szerdai napon Érsek atya prédikál, ezen a napon a bibliaóra elmarad a plébánián, minél többen vegyünk részt az imahét alkalmain! Részletes program a plakáton.