A hét ünnepei, szentjei:
Kedd: Bosco Szent János áldozópap
Csütörtök: Urunk Bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony)
Péntek: Szent Balázs püspök

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. A Szentlélek-szeminárium kapcsán hétfőtőnként továbbra is este 17.00-től kezdődnek a szentmisék, ill. igeliturgiák!
  2.  Szeretettel hívjuk az anyukákat és a gyerekeket a baba-mama klubba, febr. 2-án, csütörtökön 8:30-tól.
  3. Február 2. Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén 18.00-tól tartunk szentmisét gyertyaszenteléssel!
  4. Február 3. pénteken és a következő vasárnap Szent Balázs püspök ünnepéhez kapcsolódóan a szentmiséket követően „Balázs áldást” adunk.
  5. Február 12-én vasárnap a betegek világnapján lehetőség nyílik a plébánián A REGGELI (10.00) szentmise keretében felvenni a betegek kenetét. Szentség felvételéhez szükséges a felvevő kegyelmi állapota (vagyis a szentség felvételét szükség szerint gyónásnak kell megelőzni) felveheti a szentséget bárki akinek 1. élete betegség vagy öregség miatt kezd veszélybe jutni. 2. aki korábban felvette a szentséget és visszanyerte egészségét újabb súlyos betegség érte. 3. ha valaki komolyabb sebészeti beavatkozás előtt áll.
  6. Évszázadok muzsikája szorozat következő koncertje: Dóbiás Hédi dániában élő kecskeméti (származású) orgonaművész koncertje lesz a Református Templomban febr. 14-én kedden este 6-kor. (Adakozni a Piarista Templom új orgonájára lehet).
  7. A Szent Miklós Leánykollégiumba 4 órás munkaidőre takarítónőt keresünk! Jelentkezni Robi atyánál lehet!
  8. A Piarista Iskola Hirdetése: „A Piarista Iskola szeretettel várja 2017. február 7-én, kedden 8 órától a következő tanévben első osztályt kezdő óvodás gyermekeket és szüleiket alsó tagozatos nyílt napjára. További információk az iskola honlapján olvashatóak.”