Kedd: Szent Ciril és Metód püspök, Európa társvédőszentjei
Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. A Szentlélek-szeminárium kapcsán hétfőtőnként továbbra is este 17.00-től kezdődnek a szentmisék, ill. igeliturgiák!
  2. A szerdai bibliaóra elmarad.
  3. Szeretettel hívjuk az anyukákat és gyerekeket a farsangi baba-mama klubunkra 02.16-ára 8:30-tól.
  4. A házasság hete programsorozat keretében 2017. február 17-én pénteken kerül megrendezésre a „Hit, család, egészség”  ökumenikus találkozó18 órától a helynökségen. (Lestár tér 2.) Előadást tart Dr. Velkey György, a Bethesda Gyermekkórház főigazgatója és Tóth János református lelkész.
  5. Jövő vasárnap minden szentmise végén megáldjuk a házaspárokat, ez a Házasság Hete program lezárása!
  6. Évszázadok muzsikája szorozat következő koncertje: Dóbiás Hédi dániában élő kecskeméti (származású) orgonaművész koncertje lesz a Református Templomban febr. 14-én kedden este 6-kor. (Adakozni a Piarista Templom új orgonájára lehet).
  7. Február 25-én kerül sor Plébániánk hagyományos „batyus” farsangi báljára 18.00-tól a nagyteremben.
  8. Elkészült a plébánia 2016. évi zárszámadása, és 2017. évi költségvetése. Aki szeretné, megtekintheti az irodában.