1.    Egyházmegyénk idei Asztrik-emlévhez kapcsolódva és Érsek atya meghívására, esperes kerületenként zarándoklatra indulunk Kalocsára. Kecskemétről április 2. vasárnap szervezünk zarándoklatot! Indulás a plébániától reggel 8.00-kor.

Program: Érseki mise, filmvetítés, ima, látogatás Asztrik püspök sírjánál, egyházmegyei múzeumok meglátogatása és (fakultatív) ebéd.

Részveli díj: 2200.- Ft ebéddel 3000.- Ft.

Jelentkezni Az irodában lehet, kizárólag a részvételi díj befizetésével!

MÉG VAN NÉHÁNY HELY! Fogadjuk el Érsek atya meghívását, és minél többen vegyünk részt a zarándoklaton! Szép lenne, ha teli busszal mehetnénk!

2.      Szeretettel várjuk az anyukákat és gyermekeiket tavaszi mondókákkal a következő baba-mama klubra, március 16. csütörtök 8:30-tól.

3.    A Nagytemplomban Érsek atya vezet nagyböjti lelkigyakorlatot Április 7-8-9. (péntek, szombat, vasárnap) 18.00-i kezdődő szentmisében.

4.   Nagyböjti lelkigyakorlatos prédikációk Plébániánkon március 27-28-29. (hétfő, kedd, szerda) este 18.00-tól a kápolnában. Prédikál: Reznek Ádám atya a debreceni Szent Család Plébánia káplánja.