Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Hétfőn, kedden és szerdán (március 27-28-29.) kerül sor Plébániánk nagyböjti lelkigyakorlatára. A lelkigyakorlat vezetője Reznek Ádám atya. Mindhárom napon 17.00-tól gyóntatás 18.00-tól szentmise a kápolnában. Használjuk ki a vendég atya jelenlétét, ne hagyjuk az utolsó percre húsvéti szentgyónásunkat.

2. Szerdán 29-én a már hirdetett rend szerint kerül sor 17.00-tó az elsőáldozók szüleinek 2. szülői értekezletére. Minden szülő megjelenésére feltétlenül számítunk!

3. Szerdán a reggeli mise után önkénteseket várunk, a kert kápolna melletti részének rendezéséhez, szépítéséhez. Kertészkedésre alkalmas ruhában gyertek!

4. Csütörtökön, március 30-án Film klubunk következő alkalmán a „Megköt az eskü” című filmet vetítjük 19.00-tól.

5. Április 1-én szombaton kerül sor az idei elsőáldozók első szentgyónására 15.00-tól. Ez az alkalom egyben felső tagozatos hittanosaink nagyböjti gyónásának ideje. Várjuk őket is. Imádkozzunk az első gyónásra készülőkért!

6. Jövő vasárnap a kalocsai zarándokok busza reggel 8.00-kor indul a plébánia elől!

7. Jövő vasárnap április 2-án az esti szentmisén a katekumenek bemutatására (az idén húsvétkor keresztelkedő felnőttek) kerül sor.

8. A Piarista Iskola hirdetése: „A Piarista Iskola teljes munkaidejű rendszergazdai állást hirdet valamint konyhájára élelmezésvezetőt keres. Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, továbbá bérigény megjelölésével lehet az igazgato@kecskemet.piar.hu címen. További információk az iskola honlapján olvashatóak.”