Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy

házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Mai persely adományaitokat a szentföldi keresztények megsegítésére ajánljuk fel.
  1. Karitasz csoportunk nevében szeretettel köszönjük meg a tartós élelmiszer adományokat, amelyeket az elmúlt hetekben hoztatok!
  1. Az „Évszázadok muzsikája” sorozat következő alkalma április 3-án hétfőn az evangélikus templomban kerül megrendezésre. Fellép a Kecskeméti Dalos Kör.
  1. Jövő vasárnap kezdetét veszi a nagyhét, 10.00 órai ünnepi szentmise barkaszenteléssel kezdődik a plébánia előtt.
  1. A Nagytemplom nagyböjti lelkigyakorlatát Érsek atya vezeti április 7-8-9-én (péntek-szombat vasárnap) este 6 órai szentmisékben.
  1. Előre hirdetjük a nagyheti szertartások rendjét:
    – Nagycsütörtök 18.00 Ünnepi szentmise lábmosás szertartásával, utána virrasztás.
    – Nagypéntek 18.00 „előreszenteltek” liturgiája, passio 21.00-tól keresztút az Arborétumban.
    – Nagyszombat 20.00-tól Húsvéti vigília, körmenettel