Hét ünnepei:
Kedd: Szent László király
Csütörtök: Szent Péter és Szent Pál
Péntek: Római Egyház első vértanúi

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. A Jövő héten a hétfői és a csütörtöki szentségimádás elmarad a napközis tábor miatt. A reggeli szentmisék hétköznap reggel 8.00-kor kezdődnek, szombaton nem lesz szentmise.

1. Csütörtökön, Kristóf atya papszentelésére a busz 8.00-kotr indul a plébánia elől.

1. Augusztus 11-13-ig lelkigyakorlatot tartanak Mijo Baradával a Nagytemplomban. „Meghívás az életszentségre” címmel! Jelentkezni a főplébánián lehet a regisztrációs díj befizetésével!

1. Jövő vasárnap „Péterfillér” gyűjtés, persely adományaitokat az Apostoli Szentszék fenntartására továbbítjuk.

1. Június 2-án tartják Máriakápolna búcsúját 16.00-tól ünnepi szentmise lesz, melynek szónoka Robi atya lesz!