Hét ünnepei:
Hétfő: Szent Ágoston püspök és egyháztanító
Kedd: Keresztelő Szent János vértanúsága

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. A Lourdes – La Salettei zarándoklatra (október 22-28.) a jelentkezési határidőt meghosszabbítottuk szeptember 5-ig. a minimális létszámhoz,
még várunk jelentkezőket! Részletek a plakáton és Takács és Kutasi Gábornál.

2. Szeptember 2-án 18.30-tól Magda Dávid orgonaművész hangversenyét hallhatjuk plébániánk nagytermében.

3. Indul a tanév! J Csoportjainkról a hirdetőtáblán és a hitoktatóknál tájékozódhattok. Külön figyelmetekbe ajánljuk 4. osztályos kortól az elsőáldozási felkészítőt 8. osztályos kortól pedig a bérmálkozási felkészítő alkalmakat. Folytatódik a bibliaóra, a katekumenátus, és az eukarisztikus kongresszusra való felkészülés jegyében felnőtt katekézis sorozatra is várunk benneteket. Időpontok, részletek, további csoportok a hirdetőtáblán!