A hét ünnepei, szentjei:

Hétfő: Szent Őrző Angyalok

Szerda: Assisi Szent Ferenc

Szombat: Rózsafüzér Királynője

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy

házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Induló csoportjaink mindegyikéhez van még lehetőség csatlakozni a héten.
    Időpontok a hirdetőtáblán.
  2. Október 9-én Böjte Csaba OFM látogat a kecskeméti Damjanich János Általános Iskolába 12.00-tól szentmise 13.00-tól beszélgetés. Minden érdeklődőt várnak.

 

  1. „Idén is lesz 72 óra kompromisszum nélkül program Kecskeméten. Plébániánk már a kezdetek óta becsatlakozik ebbe az ökumenikus, ifjúsági, önkéntes akcióba, amit országosan 10. alkalommal rendeznek meg. A kecskemétiek jelentkezését a 72ora-kecskemet.eu regisztrációs felületen várjuk október 4-e éjfélig! Idén is lehetőség van az Iskolai Közösségi Szolgálat keretében 3×3 óra igazolására, de aki nem ezért jön, hanem csak jól érezné magát és e mellett önkénteskedne, azokat is szeretettel várjuk!”

 

  1. Október 29-én kerül sor a Plébánián a jubiláns házasok megáldására a 10 órás szentmisén! Várjuk a kerek évfordulót ünneplő házaspárok jelentkezését az irodában.