Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Március 3-án szombaton 15.00-tól kerül sor elsőáldozóink első szentgyónására összesen négy csoportból ötven (!) gyermek járul először a bűnbocsánat szentségéhez! Imádkozzunk értük!

1. Szintén szombat este 18.00-tól a fiatalokat várjuk a Társasjáték klubba kötetlen játékra beszélgetésre.

1. Pénteken (és nagyböjt minden péntekjén) reggel nincs szentmise a kápolnában. Este 17.30-tól imádkozunk keresztutat, melyet szentmise követ.

1. Pénteken Ökumenikus világnapra várnak bennünket: Időpont: márc. 2. péntek 16.30 óra. Helyszín: református újkollégium díszterme. Téma: „Mindaz, amit Isten alkotott, nagyon jó!”.  Ország: Suriname

1. Mai (vasárnap) perselyadományaitokat a Katolikus Iskolák javára ajánljuk fel.

1. Nagyböjti lelkigyakorlatunkat idén ft. Kara Nándor atya szabadkai Kisboldogasszony Plébánia plébánosa vezeti. Időpontja: Március 5-6-7. (hétfő-kedd-szerda) este 18.00 órától, a szentmisék előtt a megszokott rendben gyónási lehetőség van!

1. A nagytemplomban Érsek atya vezet nagyböjti lelkigyakorlatot március 9-10-11. (péntek-szombat-vasárnap) az este 18.00-i szentmise keretében.

• A Lourdes La Salette-i zarándoklatunkra (ápr. 29. –máj 5.) már csak két szabad hely van. Várjuk az utolsó két jelentkezőt!