Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Hétfőn (03.05.) a megszokott rend szerint egész napos szentségimádásra kerül sor a kápolnában.

1. Kedden (03.06.) Baba-mama klubba várjuk a kismamákat és gyermekeiket 9.00-tól.

1. Pénteken (és nagyböjt minden péntekjén) reggel nincs szentmise a kápolnában. Este 17.30-tól imádkozunk keresztutat, melyet szentmise követ.

1. Jövő vasárnap (03.11.) 10 órai szentmisén vendégünk lesz Rozmaring a templom egere.

1. Nagyböjti lelkigyakorlatunkat idén ft. Kara Nándor atya szabadkai Kisboldogasszony Plébánia plébánosa vezeti. Időpontja: Március 5-6-7. (a most következő hétfő-kedd-szerda) este 18.00 órától, a szentmisék előtt a megszokott rendben gyónási lehetőség van!

1. A nagytemplomban Érsek atya vezet nagyböjti lelkigyakorlatot március 9-10-11. (péntek-szombat-vasárnap) az este 18.00-i szentmise keretében.

1. A Piarista Iskola hirdetése:
    „Március 13-án, kedden a Piarista Óvoda nyílt napot tart érdeklődő szülőknek, leendő óvodásoknak. Az óvó nénik 8.00 és 11.00 óra között várják szeretettel a kisgyermekeket. ”

2. A Püspöki Kar felhívására mától jövő vasárnapig tartós élelmiszert gyűjtünk. Lehetőségeink szerint támogassuk a rászorulókat ezen a módon is!

3. A Szent Imre Katolikus Óvoda nyílt napra és szülői tájékoztatóra várja a lelendő kiscsoportosokat és szüleiket. Nyílt alkalmak 9.00-10.00 március 6. (kedd) Szent Imre u 9. és március 7. (szerda) Teleki László u. 1. szám alatti óvodaépületben lesznek. A szülői értekezlet március 7-én szerdán délután 16 órakor kezdődik a szent Imre úti épületben. További információk a plakéton!