Hét ünnepei, szentjei:
Hétfő: Urunk születésének hírüladása (Gyümölcsoltó Boldogasszony)

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Április 10-én kedden Baba Mama Klubra várjuk a kismamákat gyermekeikkel 9.00-tól a megszokottak szerint.

1. Április 14-én szombaton Nyugdíjas klub kirándulására még több hely van! Várják a jelentkezőket, részletek a plakáton.

1. Április 15-én vasárnap a 10.00-ás szentmisén vendégünk Rozmaring a templom egere.

1. Április 15-én vasárnap a szentmise után Hittanosaink adnak rövid koncertet a 10.00 szentmise után.

1. Április 15-én vasárnap felekezetközi dicsőítést tartanak a Klapka utcai imaházban 15.00-tól. Részletek a plakáton.

1. Április 21. szombaton tavaszi hittanos kirándulásra indulunk. Várjuk a plébániánkhoz tartozó családokat, gyermekeket, hittanosainkat és családjaikat. Részletek a hitoktatóknál és a hirdetőtáblán.