Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. A mai napra hirdetettet, „hittanos koncert” elmarad, későbbi időpontban kerül megrendezésre.

  1. Jövő szombati (04.21.) kirándulás minimális résztvevői számához még 15 fő hiányzik, jelentkezni kedd (04.17.) este 20.00-ig lehet. A minimális létszám híján, a program elmarad.

  1. Jövő vasárnap a hagyományos „hivatás vasárnapi” gyűjtésre kerül sor.

  1. Jövő vasárnap Hitter Márti tanúságtételét hallgathatjuk meg a szentmisén. Mint ismeretes, Bazsi fiúk betegsége kapcsán közösségünkben mint lelki, (imádság) mint agyagi szempontból nagy összefogást élhettünk meg.

  1. Képviselőtestületünk következő gyűlésére április 23-án (következő hét) hétfőn kerül sor.

  1. Piaristák hirdetése:
    „A Piarista Óvoda szeretettel várja óvodai beiratkozásra az érdeklődő szülőket, gyermekeket április 25-én, szerdán és 26-án, csütörtökön egész nap a Czollner téren. További részletek az iskola honlapján olvashatóak.”