Hét ünnepei, szentjei:
Csütörtök: Szent Fülöp és Szent Jakab apostolok

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. A héten hétfőn reggel 7.30-kor tartunk szentmisét. Kedden nem lesz szentmise!

 

  1. A csütörtöki szentségimádás elmarad!

 

  1. Jövő vasárnap anyák napi műsorral kedveskednek hittanosaink az édesanyáknak a 10.00-kor kezdődő szentmisén.

 

  1. Imádkozzunk elsőáldozóinkért, május 13-án a plébániai csoportunk tagjai, május 27-én a Szent Imre Iskola csoportjában készülők járulnak első szentáldozáshoz a délelőtti (10.00) szentmisén.

 

  1. Az elmúl évekhez hasonlóan idén is napközis táborra várjuk a hittanos gyermekeket és a plébániánkhoz tartozó családok gyermekeit. Két turnust indítunk az iskolai szünet első két hetében (június 18-22 és 25-29.). Részletek a hirdetőtáblán és az előtérben elhelyezett szórólapokon.

 

  1. Idei Plébániai Közösségi táborunk július 11-15. közte kerül megrendezésre Szarvason, a Gál Ferenc Főiskola épületében. Jelentkezési és információs lap az előtérből vihető. Várjuk a régi és új jelentkezőket!