Hét ünnepei, szentjei:
Hétfő: Szent Barnabás apostol
Szerda: Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító
PéntekÁrpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. „Betánia Napok”lelkigyakorlatra hív benneteket a Nyolc Boldogság Közösség. A program augusztus 2. estétől 5. délig tart itt a Plébánia épületében. Közös és egyéni imák, előadások, fórumok. Az előadások és a szentmisék alatt gyermekfoglalkozással várnak benneteket. Előadók: Theresia Schuschningg CB nővér és Dr. Csenai Balázs atya. A Részvétel regisztrációhoz kötött! Részletek a Plakáton és a www.nyolcboldogsag.hu –n olvashatók.

  2. Mijo Barada vezetésével lelkigyakorlatra kerül sor július 26-29. közt a Piarista Gimnáziumban, részletek a plakáton.