Hét ünnepei, szentjei:
Hétfő: Szent Mónika
Kedd: Szent Ágoston püspök és egyháztanító
Szerda: Keresztelő Szent János vértanúsága

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Kőhegyi Dániel káplán atyát Érsek atya 2018. szeptember 1-vel felmentette plébániánkon a kápláni szolgálat alól és egyúttal kinevezte a bajai Szent Antal Plébánia káplánjává szeremlei lakhatással.

  2. Az új tanévben induló hittanos / közösségi csoportjaink listája és indulási időpontjai a hirdetőtáblán(a csatolmányban) olvashatók!

  3. Szentségimádás Iskolája” program indul a plébánián, október 10-től, szerdánként kéthetente. A 12 alkalmas programra a regisztráció megindult, regisztrálni a Plébánia munkatársainál lehet!

  4. Az Eucharisztikus Kongresszus előkészületeként „Forráspont – egy nap Jézussal” címmel ifjúsági lelkinapra várják a fiatalokat szeptember 15-re a Budapestre a MOM Sport központba. A részvétel regisztrációhoz kötött.Tervezett program és regisztráció valamint a plakát a https://www.iec2020.hu/forraspont oldalon érhető el.