Hét ünnepei, szentjei:

Hétfő:  Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz szűz és egyháztanító
Csütörtök: Assisi Szent Ferenc

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Minden hónap első péntekjénRózsafüzér imacsoport indul. Szeretnénk újra felfedezni ezt az imádságot, mint szemlélődő és közbenjáró ima. Első alkalomra október 5-én most pénteken a reggeli szentmise után kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

  1. SzombatonRózsaeső imaestre (levél „Kis” Szent Teréznek) hív benneteket a Nyolc Boldogság Közösség, október 6-án jövő 18.00-tól szentmise – tanúságtételek – tanítás- levélírás – imaharmincad közös indítása – a program. Vendégünk: Ivanics Zoltán atya.  A tavai résztvevők már visszakapták leveleiket, kérünk benneteket, hogy értesítsétek a közösség tagjait az ima meghallgatásokról!

  1. Idén is megrendezésre kerül Kecskeméten a72 óra kompromisszum nélkül önkéntes program. Az eseményre a 72ora-kecskemet.eu weboldalon lehet jelentkezni október 3-a éjfélig. A programra 14-30 év közötti jelentkezőket várunk.

  1. „Szentségimádás Iskolája” program indul a plébánián, október 10-től, szerdánként kéthetente. A 12 alkalmas programra a regisztráció megindult, regisztrálni a Plébánia munkatársainál lehet! Részletek a plakáton olvashatók! Várunk minden érdeklődőt, aki szeretne elmélyülni az imádságban.

  1. Felnőtteket, elsősorban hozzánk hittanra járó gyermekek szüleit hívunk közösségi alkalomra, beszélgetésre, imádságra. Első alkalom október 13. szombat este 19.00. Információk Robi atyánál és Takács Gábornál.

  1. A tavalyi túljelentkezésre tekintettel, idén is hittanos – családi kirándulást szervezünk advent idejénBécsbe. Részleteke a Plakáton és Takács Gábor hittanárnál.