Hét ünnepei, szentjei:
Csütörtök: Szent Miklós püspök
Péntek: Szent Ambrus püspök és egyháztanító
Szombat: A Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatása

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy
házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Hétfőtől – advent idején – hétköznapi és szombati reggeleken Roráté szentmisére várunk benneteket 6.00-tól.

1. Kedden (12.04) 8.30-tól baba-mama klubra várjuk a kismamákat.

1. Szerdán (12.05) folytatódik a szentségimádás iskolája 18.00-tól.

1. December 9-én a 10.00 mise után a Novum Kamarazenekar ad koncertet a nagyteremben.

1. Szintén december 9-én a Barátok együttes tartja hagyományos „Adventi léleksimogató” koncertjét a Barátok Templomában 18.30-tól.

1. December 22-én, szombaton a Ciróka bábszínház „József mondá Máriának” című előadására várunk benneteket 17.00-tól. Az előadásra a belépés díjtalan.

1. Adventi lelkigyakorlatunkat idén Dr. Csernai Balázs atya vezeti. December 13-14-15 csütörtök-péntek-szombat a lelkigyakorlatos prédikációk az este 18.00 órakor kezdődő szentmisében hangzanak el.

1. December 16-án vasárnap a szentmisék után kerül sor a hagyományos Plébániai „ádventi vásárra”

1. Tavaszi (2019. május 6-12.)Zarándokutunkra (Asissi Szent Ferenc, Szent Pio atya, Szent Benedek, Laciano, Orvieto zarándokhelyekre) még vannak szabad helyek. A most jelentkezők 100 EUR befizetése után március 31-ig részletekben is befizethetik a részvételi díjat! Bátran hívjátok ismerőseiteket, rokonaitokat. Részletek a Plakáton és Takács Gábornál!
  2. Akik még nem rendezték az idei évi egyházközségi hozzájárulásukat („egyházi adó”), megtehetik a plébánia irodájában, vagy banki átutalással.