Hét ünnepei, szentjei:
Csütörtök: Szent Lúcia szűz és vértanú
Péntek: Keresztes Szent János áldozópap és egyháztanító
Szombat: Boldog Brenner János

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagyházassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

1.         A héten hétfőn, kedden és szerdán Roráté szentmisére várunk benneteket 6.00-tól.

2.         Kedden (12.11.) 9.00 a kisgyermekes szentségimádásra várjuk a kisgyermekes anyukákat.

3.         Adventi lelkigyakorlatunkat idén Dr. Csernai Balázs atya a veszprémi szeminárium prefektusa, a Nyolc Boldogság Papi Testvériség tagja vezeti.  December 13-14-15 a héten csütörtök – péntek – szombat a lelkigyakorlatos prédikációk az este 18.00 órakor kezdődő szentmisében hangzanak el.

Ezeken a napokon reggel NEM LESZ roráté!

4.         Szombaton (12.15.) a 18.00-kor kezdődő „lelkigyakorlatos” szentmise után imaestre vár benneteket a Nyolc Boldogság Közösség!

5.         December 9-én (most) vasárnap a 10.00 mise után a Novum Kamarazenekar ad koncertet a nagyteremben.

6.         Szintén (ma) december 9-én a Barátok együttes tartja hagyományos „Adventi léleksimogató” koncertjét a Barátok Templomában 18.30-tól.

7.         December 22-én, szombaton a Ciróka bábszínház „József mondá Máriának” című előadására várunk benneteket 17.00-tól. Az előadásra a belépés díjtalan.

8.         December 22-én 18.00-tól (az előadás után) a középiskolás korosztályt ifjúsági műhelyre várjuk az Ifi Klubba. Részletek a plakáton.

9.         Az elmúlt évekhez hasonlóan, az előtérben elhelyezett dobozokba várjuk a tartós élelmiszer adományaitokat, melyekből rászoruló családoknak készítünk karácsonyi csomagokat.

10.       December 16-án vasárnap a szentmisék után kerül sor a hagyományos Plébániai „ádventi vásárra”.

11.       December 24-én délután 16.00-tól, immár hagyományosan hittanosaink pásztorjátékot adnak elő a nagyteremben.

12.       Jövő vasárnap (12.16.) 15 órakor felekezetközi dicsőítő alkalom lesz a Pünkösdiek Klapka utcai imatermében, ahol Néma Attila tanítását hallhatjuk.