1.         (Ma) vasárnap a szentmisék után kerül sor a hagyományos Plébániai „adventi vásárra”.

2.         A héten hétköznapokon és szombaton Roráté szentmisére várunk benneteket 6.00-tól.

3.         Hétfőn (12.17.) Az esti (18.00) szentmise után a Képviselőtestület tagjait várjuk a tanácsterembe

4.         Kedden (12.18.) 8.30 az év utolsó Baba-Mama klubjába várjuk a kisgyermekes anyukákat.

5.         December 22-én, szombaton a Ciróka bábszínház „József mondá Máriának” című előadására várunk benneteket 17.00-tól. Az előadásra a belépés díjtalan.

6.         December 22-én 18.00-tól (az előadás után) a középiskolás korosztályt ifjúsági műhelyre várjuk az Ifi Klubba. Részletek a plakáton.

7.         December 23-én jövő vasárnap a 10.00-ás szentmisén ismét vendégünk lesz Rozmaring a templom egere.

8.         Az elmúlt évekhez hasonlóan, az előtérben elhelyezett dobozokba várjuk a tartós élelmiszer adományaitokat, melyekből rászoruló családoknak készítünk karácsonyi csomagokat.

9.         December 24-én délután 16.00-tól, immár hagyományosan hittanosaink pásztorjátékot adnak elő a nagyteremben.

10.       Az ünnepi miserend, az urnatemető és az iroda ünnepi nyitvatartása megtalálható a hirdetőtáblán.