Hét ünnepei, szentjei:
Kedd: Szent Ágota szűz és vértanú
Szerda: Miki Szent Pál és társai vértanúk

1.         Hétfőn (02.04.) egész napos szentségimádásra várunk benneteket a kápolnában a megszokott rend szerint.

2.         Kedden (02.05.) Kisgyermekes szentségimádásra várjuk a kismamákat és gyermekeiket 9.00-tól.

3.         Szerdán (01.06.) 18.00-tól „bibliaóra” következő alkalmára kerül sor a tanácsteremben.

4.         A keddi képviselőtestületi ülésen elfogadásra került Plébániánk előző évi számadása és idei költségvetése, mely a hatályos szabályoknak megfelelően a következő héten az irodában megtekinthető.

5.         A Parázs Pasztorális Központ szervezésében idén is megrendezésre kerül a „Házasság Hete” rendezvénysorozat. Többek között a  „Szerelem íze vacsoraest”  a „Szerelmi kaland túra” továbbá február 17-én vasárnap a házaspárok megáldására kerül sor. A programokra várják, a házaspárokat. Részletek a Parázs Központ honlapján, és a plakátokon.

6.         Piarista Iskola hirdetése:
A Piarista Iskola alsó tagozata szeretettel hívja és várja a leendő elsős gyermekeket és szüleiket az iskola nyílt napjára, 2019. február 12-én, kedden reggel 8-órától. Az órákra előzetesen lehet regisztrálni az iskola honlapján.

7.         Előre hirdetjük: A hagyományos Plébániai farsangi bálra február 23-án szombaton 18.00-tól kerül sor!