A hét ünnepei szentjei:

SzerdaSzent József, a munkás
CsütörtökSzent Atanáz püspök és egyháztanító
PéntekSzent Fülöp és Szent Jakab apostolok

1. Hétfőn (04.29.) egész napos szentségimádásra várunk benneteket a kápolnában, a megszokottak szerint.

1. Szerdán (05.01) nem lesz szentmise és a bibliaóra is elmarad.

1. Csütörtökön (05.02.)Ökumenikus baba-klubba várjuk a kismamákat a plébániára 9.00-tól.

1. Szombaton (05.04.) reggel nem lesz szentmise, a hittanos kirándulás miatt, amelyre még van néhány „last minute” hely!

1. Vasárnap (05.05.) az édesanyákat köszöntjük a 10.00-kor kezdődő szentmisén.

1. A plébániai zarándoklat idején május 6-12. hétköznapokon és szombaton nem lesz szentmise és igeliturgia sem. A vasárnapi szentmisék a megszokott renden kezdődnek.

1. Elindult a jelentkezés a nyári Plébániai Közösségi Táborra. Idén ismét Szarvasra megyünk július 10-14. közt. Jelentkezési lapot az előtérben találtok. Információ: Szilvási Katinál!

1. Értelmi fogyatékos fiatalok és hozzátartozóik, barátaik nagytalálkozója – ún. KATIMAVIK – lesz 2019.
    július 5-7. között Szombathelyen.  Szervezők: a Bárka és a Hit és Fény közösség.  Vendéglátó: dr. Székely János, szombathelyi megyéspüspök, előadó Varga László, kaposvári megyéspüspök. Jelentkezési határidő: május 18. Részletek a plakáton!