A hét ünnepei szentjei:
Hétfő: A Fatimai Boldogságos Szűz Mária

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!


  1.         Kedden (05.14.) kisgyermekes szentségimádásra várjuk a kismamákat és gyermekeiket a kápolnába 9.00-tól.

  1. A következő két vasárnap a 10.00-kor kezdődő szentmisében hittanosaink első szentáldozását ünnepeljük jövő héten 19-én a plébániai csoportunk (14 fő) 26-án a Szent Imre iskola csoportja (40 fő). Imádkozzunk értük!

  1. Elindult a jelentkezés a Plébániai Napközis gyerektáborra, melyre várjuk a plébániához tartozó és a hozzánk hitoktatásra járó gyermekeket! Az elmúlt évekhez hasonlóan a nyári szünet első két hetében indítunk két turnust. 1. turnus június 17-21. 2. turnus június 24-28. Jelentkezés és információ a hittanároknál és a szentcsalad.hittan@gmail.com e-mail címen.

  1. Elindult a jelentkezés a nyári Plébániai Közösségi Táborra. Idén ismét Szarvasra megyünk július 10-14. közt. Jelentkezési lapot az előtérben találtok. Információ: Szilvási Katinál!