Kedd: Szűz Mária látogatása Erzsébetnél (Sarlós Boldogasszony)

Szerda: Szent Tamás apostol

1. A nyári hétköznapi miserendről minden héten a kápolnaajtóra függesztve tájékozódhattok. A táborok és szabadságok miatt várhatók változások.

1. A Piarista Templom Mária kápolnájának felújítása elkészült és vasárnaptól kezdve napközben szentségimádást lehet tartani a híveknek.

1. Az Albinoni Kamarazenekar jótékonysági hangversenyt ad a Piarista templomban július 6-án szombat este negyed nyolckor. Szeretettel várnak mindenkit!

1. Jövő vasárnap július 7-én du 4 órakor ünnepeljük a Mária-kápolna búcsú ünnepét, a búcsúi szentmisét bemutatja: Fülöp Ernő kanonok, érseki irodaigazgató úr. Szeretettel várunk mindenkit!

1. Plébániánk idén ünnepli alapításának 25. évfordulóját. Augusztus 31. szombaton egész napos programmal ünneplünk. a program 9.00-kor érseki misével kezdődik. Kérem mindenki írja be a naptárjába!

Erre az alkalomra RAJPÁLYÁZATOT hirdetünk gyermekeknek az „én plébániám” címmel. Beadási határidő augusztus 4., részletek plakáton!