Csütörtök: Szent Benedek apát Európa Fővédőszentje

1. A nyári hétköznapi miserendről minden héten a kápolnaajtóra függesztve tájékozódhattok. A héten szerdáig lesznek reggel szentmisék. Csütörtökön a szentségimádás elmarad.

1.         A Piarista Iskola angol, technika, matematika, biológia órák ellátására tanári, óvodába dajka állást hirdet. Részletek az iskola honlapján

1. Plébániánk idén ünnepli alapításának 25. évfordulóját. Augusztus 31. szombaton egész napos programmal ünneplünk. a program 9.00-kor érseki misével kezdődik. Kérem mindenki írja be a naptárjába!

Erre az alkalomra RAJPÁLYÁZATOT hirdetünk gyermekeknek az „én plébániám” címmel. Beadási határidő augusztus 4., részletek plakáton!