A hét ünnepei szentjei:
Kedd: Szent Mónika
Szerda: Szent Ágoston püspök és egyháztanító
Csütörtök: Keresztelő Szent János vértanúsága

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója.
A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. A hétköznapi misék/igeliturgiák rendjét továbbra is a kápolnaajtón találjátok!

1. Plébániánk 25 éves jubileumi programjai:

Az (ingyenes) ebéd és az akadályverseny miatt kérjük, mindenképp regisztráljatok a programra. Regisztrációs linket megtaláljátok a honlapon és az Facebook oldalunkon. „Papíron” is lehetőség van regisztrálni az irodában!

Augusztus 31. szombat: 17.00 Orgonaavató koncert, Magda Dávid orgonaművész zeneszerzőt hallhatjuk

Szeptember 7. szombat: 9.30 zenés ráhangolódás

10.00 köszöntés, filmvetítés

11.00 közösségek bemutatkozása

12.30 EBÉD (ingyenes, regisztráció szükséges!)

14.00 Rajzpályázat eredményhirdetése

17.00 ÉRSEKI SZENTMISE

Október 2. szerda Hirös Agóra 17.00 CREATOR SPIRITUS kiállítás megnyitó.

Szeretettel várunk benneteket! Részletek a plakátokon, és az interneten.