A hét ünnepei szentjei:
Kedd: Nagy Szent Gergely pápa és egyháztanító
Csütörtök: Kalkuttai Szent Teréz szűz
Szombat: Szent Márk, István és Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk


Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!


  1. Indul a tanév! Plébániai csoportjainkról a hirdetőtáblán(csatolva) tájékozódhattok! A héten még nem indul csoport! Csatlakozni bármelyikhez lehetséges, keressétek bátran a felelősöket, akiknek nevét szintén ott találjátok a kihelyezett (csatolt) táblázatban.

  1. A Plébániai elsőáldozó csoportba minimum 4. osztályosok jelentkezését várjuk. A jelen tanévben felkészülőknek, lehetőségük nyílik a 2020-as Budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus nyitómiséjén első szentáldozáshoz járulni, részletek a hittanároknál!

  1. Plébániánk 25 éves jubileumi programjai:

Az (ingyenes) ebéd és az akadályverseny miatt kérjük, hogy aki még nem tette mindenképp regisztráljon hétfő estig! Regisztrációs linket megtaláljátok a honlapon és az Facebook oldalunkon. „Papíron” is lehetőség van regisztrálni az irodában!

Program:
Szeptember 7. szombat:
9.30 zenés ráhangolódás
10.00 köszöntés, filmvetítés
11.00 közösségek bemutatkozása
12.30 EBÉD (ingyenes, regisztráció szükséges!)
14.00 Rajzpályázat eredményhirdetése
17.00 ÉRSEKI SZENTMISE

            Október 2. szerda Hirös Agóra 17.00 CREATOR SPIRITUS kiállítás megnyitó.

            Szeretettel várunk benneteket! Részletek a plakátokon, és az interneten.