A hét ünnepei szentjei:
Hétfő: Alexandriai Szent Katalin szűz és vértanú
Szombat: Szent András apostol 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója.
A jó Isten áldása legyen életeteken!

 1. Mostvasárnapi (11.24.) perselyadományaitokat a Karitasz javára továbbítjuk!

 1. Szerdán (11.27.) Kisgyermekes szentségimádásra várjuk a kismamákat és gyermekeiket.

 1. Pénteken (11.29.) közös adventi koszorú kötésre várjuk hittanosainkat és a plébániához tartozó családokat. 16.30-tól az alsó tagozatos gyermekeket várjuk, 18.00-tól pedig a felső tagozatosokat és nagyobbakat.
  A részvétel jelentkezéshez kötött jelentkezni a hitoktatóknál és a szentcsalad.hittan@gmail.com címen lehet. Kérjük, hogy legkésőbb hétfő (11.25.) estig jelezzétek részvételi szándékotokat!

 1. December 15-ig várjuk a jelentkezőket a jövő tavasszal (2020. április 25. – május 2.) induló nagyobb zarándoklatra!
  A novemberben jelentkezőknek részletfizetési lehetőséget tudunk biztosítani! Részletek a plakáton és Takács Gábornál!

 1. Az év vége közeledtével köszönjük az év folyamán befizetett egyházközségi hozzájárulásokat (közismertebb nevén „egyházi adó”).  Tisztelettel kérjük, hogy akik még nem rendezték erre az évre, tegyék meg, személyesen az irodában vagy banki átutalással!

Közeledik az advent:

 1. December 2. hétfőtől hétköznapokon és szombaton reggel 6.00-tól roráté szentmisére várunk benneteket.

 1. Adventi lelkigyakorlatunkat idén Ivanics Zoltán atya kiskunmajsai káplán, a Nyolc Boldogság Papi Testvériség tagja fogja vezetni. Időpontja: December 16-17-18. (hétfő, kedd, szerda) este 18.00-kor kezdődő szentmisékben.