A hét ünnepei szentjei:
Nagyböjt 2. hete

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója.
A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Szerdán (03.11.) Baba-Mama klubba várjuk az anyukákat és gyermekeiket 9.00-tól a Plébánián.

1. Szerdán (03.11.) ismét  bibliaórára várunk benneteket 18.00-tól a szokott rend szerin.

1. Szintén szerdán, 19.00-tól a Nyolc Boldogság Közösség vár benneteket nyílt alkalomra a Bogovics közi közösségi terembe.
    Téma: a belső ima, (a kármelita iskola szerint)

1. Pénteken – és nagyböjt minden péntekjén – reggel nem tartunk szentmisét a kápolnában! 17.30-tól keresztutat imádkozunk, majd ezt követően ünnepeljük a szentmisét.

1. Nagyböjti Lelkigyakorlatos prédikációk plébániánkon idén március 30-31. és április 1-én (hétfő-kedd-szerda) a 18.00 kor kezdődő szentmisében hangzanak el. Lelkigyakorlatunkat vezeti: Seffer Attila kiskőrősi plébános