A hét ünnepei szentjei

Hétfő: Szent Ambrus, püspök és egyháztanító
Kedd:  A Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatása

 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Hétfőn (12.07.) a megszokott rendben egész napos szentségimádásra hívunk benneteket a kápolnába.
  2. Köszönjük az idei évben eddig befizetett egyházközségi hozzájárulást -közismertebb nevén „egyházi adót”. Kérjük, hogy aki még nem rendezte erre az évre tegye meg. Befizetni lehetséges az irodában és átutalással. A plébánia bankszámlaszámát megtaláljátok a honlapon.
  3. Idei adventi lelkigyakorlatunkat Megtestesülésről nevezett Krisztina nővér, a Nyolc Boldogság Közösség tagja vezeti. A lelkigyakorlatos elmélkedések december 14- 15- 16. (hétfő, kedd, szerda) este a 18.00-kor kezdődő szentmisék végén hangzanak el.
  4. Hétköznap és szombatokon 6.00-tól rorátéra várunk benneteket. A járványhelyzet miatt a nagyteremben lesznek a szentmisék, és nem tartunk agapét.
  5. December 12-én szombaton a plébánia iroda és az urnatemető nem tart nyitva.