A hét ünnepei szentjei:

Hétfő: Keresztes Szent János, áldozópap és egyháztanító
Kedd: Boldog Brenner János, áldozópap és vértanú

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Adventi lelkigyakorlatunkra, a héten hétfőn, kedden és szerdán (12.14-16.) kerül sor. A lelkigyakorlatot Megtestesülésről nevetett Krisztina nővér, a Nyolc Boldogság Közösség tagja vezeti. A lelkigyakorlatos elmélkedésesek a 18 órakor kezdődő szentmisék végén hangzanak el. A lelkigyakorlatos elmélkedéseket online is tudjátok követni élőben a Plébánia csatornáján továbbá YouTube csatornánkra is felkerülnek.
  2. A lelkigyakorlatos napokon nem tartunk rorátét. Hajnali szentmisékre a héten csütörtöktől szombatig várunk benneteket a már megszokott rend szerint 6 órától.
  3. Plébániánk Karácsonyi, ünnepi miserendjét, megtaláljátok kifüggesztve a bejáratoknál és a hirdetőtáblán.
  4. Idén a járványhelyzet miatt nem tartunk pásztorjátékot és éjféli szentmisét, december 24-én 16 órától „vigília” szentmisére várunk benneteket. December 25-én Karácsony napján, vasárnapi rend szerint tartunk szentmiséket.